Didžiausia bendradarbiavimo pamoka

Vasario 12-ąją dieną vyko didžiausia bendradarbiavimo pamoka, skirta Vasario 16-ajai paminėti. Šių pamokų metu visos Lietuvos mokyklos galėjo kartu jungtis į bendras veiklas ir tokiu būtų švęsti laisvę. Gimnazijos pradinių klasių mokytoja Lina Krikštaponienė į bendradarbiaujančių klasių gretas įsitraukė su savo 2 klasės mokiniais.

Mūsų gimnazijos mokiniai turėjo unikalią progą susipažinti ir kartu mokytis su Kalvarijos savivaldybės Jungėnų pagrindinės mokyklos trečiokais. Mokiniai pristatė savo mokyklas ir gimtuosius miestelius. Praktinių veiklų metu rašė savo mintis „ŽINUTĖ LAISVĖ“, rungėsi Kahoot viktorinoje „Vasario 16-oji“, piešė piešinį Lietuvai. Kitokios pamokos, nauji draugai ir nauja mokytoja (Daiva Simonavičienė) buvo ir intriga, ir naujos žinios. Mokiniai pamokoje buvo nuoširdūs, aktyvūs bei smalsūs. Su naujais draugais iš Suvalkijos veikla prabėgo smagiai ir greitai. Refleksijos metu vieningai buvo nuspręsta, jog draugystė tik prasideda, bendradarbiausime ir ateityje.