Edukacinė išvyka

Birželio 8 dieną mūsų gimnazijos 2–3 klasių mokiniai, lydimi mokytojų L. Krikštaponienės ir A. Kaplūnienės, iškeliavo į edukacinę išvyką. Pirmasis numatytas sustojimas — Pašilių stumbrynas. Apsilankę Pašilių stumbryne mokiniai galėjo gėrėtis stumbrais iš arti, stebėti kaip jie vaikšto, maitinasi, ilsisi saulės atokaitoje. Daug džiugesio sukėlė du mažyliai stumbriukai. Pasistiprinus pavėsinėje, autobusas pajudėjo link Krekenavos. Ten mokiniai aplankė Krekenavos regioninio parko lankytojų centre veikiančią ekspoziciją „Nevėžio upės senvagių įvairovė“, kur vaizdžiai supažindinama su parko augalija bei gyvūnija, pasakojama apie žmonių gyvenimą prie Nevėžio. Po geros mankštos kopiant į Krekenavos apžvalgos bokštą, laukė Pojūčių takas. Kiekvienoje stotelėje buvo skirtingos užduotys: išbandyti vėjo stiprumą sūpynėse, sukurti savo melodiją, basomis išbandyti skirtingus žemės paviršius, pajusti medžio energiją medinėje lovoje, išmėginti natūralų medžio masažą, pabuvoti ant plūduriuojančio liepto… Kelionė buvo smagi, pilna įspūdžių.