Džiaugiamės mokytojų apdovanojimais

Apdovanojimus gauna ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Spalio 5-ąją Mokytojų dienos proga mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytoja Neringa Kašelynė buvo apdovanota Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministro padėkos raštu, o Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas padėkos raštą įteikė Ukmergės r. Taujėnų gimnazijos specialiajai pedagogei ir logopedei Astai Kaplūnienei. Ukmergės savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas apdovanojo Taujėnų gimnazijos darželio pedagogę Jolantą Daniūnienę ir pradinių klasių mokytoją Reginą Pušinskienę. Visos mūsų pedagogės apdovanojimus gavo už kūrybinę, iniciatyvią veiklą, sąžiningą darbą. Sveikiname ir linkime mokytojoms geros sveikatos ir sėkmės.