El. p.: mokykla @ taujenai.ukmerge.lm.lt, tel.: +370 34045125

Nepamokinės veiklos diena „Mokytojo diena“

Spalio 5 dieną gimnazijoje vyko nepamokinės veiklos diena, skirta Mokytojo dienai. Dėl dabartinių reikalavimų renginiams šventė vyko mokyklos kieme. Abiturientai parengė programėlę „Rudens žiedai Mokytojams“.

Pirmiausia mokytojus pasveikino gimnazijos direktorė Loreta Zdanienė, Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, Taujėnų seniūnė Elvyra Tulušienė. Abiturientai paskyrė kiekvienam mokytojui nominaciją, mokinių tarybos vardu mokytojus pasveikino Goda Baravykaitė, o 5 klasės mokiniai pradžiugino linksma daina. Vėliau savo klasėse mokiniai dirbo savarankiškai, nors kartu buvo ir klasių vadovai, mokytojai, vyresniųjų klasių gimnazistai. Veiklos siejosi su mokytojo ir kitomis profesijomis. Pirmiausia mokiniai rašė laiškus mokytojams. Antroji veikla vadinosi „Profesijų įvairovė“. 1-2 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Bitute pilkoji“ Deltuvoje, 3-4 klasių mokiniai vyko į Taujėnų biblioteką ir dalyvavo renginyje ,,Rudeninė puokštė mokytojui“. Mokiniai kalbėjosi apie mokytojo ir kitas profesijas, parengė pristatymus, viktorinas, testus. Visiems buvo smagu ir naudinga, nes kiekvienas skirtingose veiklose galėjo parodyti savo gebėjimus.