Trumpalaikis projektas „Rudenėlio takeliu“

Rugsėjo 27 d. – spalio 1 d. gimnazijos pradinių klasių mokiniai vykdė tradicinį trumpalaikį projektą „Rudenėlio takeliu“. Smagu, kad šiais metais į projektą įsiliejo ir ikimokyklinio ugdymo bei jungtinės ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai.

Pirmąją projekto dieną mokiniai papuošė gimnazijos kiemą ir lauko klasę savo suneštomis gėrybėmis: vieni eksponatus paruošė namuose su tėveliais, kiti kompozicijas čia pat kūrė patys. Kitą dieną savo išmonę pradinių klasių mokiniai parodė besivaržydami viktorinoje „Gamta rudenį“. Sekančią dieną visi prisirinko medžių lapų ir kruopščiai gamino pelėdas. Jomis papuošė pirmojo aukšto koridorių bei savo grupes. Projekto metu skaitė kūrinius, minė mįsles apie rudenį. Grupėje vaikai išmoko eilėraštį su judesiais, skaitė pasaką, žiūrėjo filmuką ir darė rudeninius darbelius. Paskutinę projekto dieną pradinukai surinko visas suneštas gėrybes ir su jomis patraukė į Taujėnų dvaro Žvėrynėlį. Nešuliai buvo nelengvi, bet noras pavaišinti gyvūnėlius suteikė jėgų. Smagu būryje sutikti rudenį!