Nepamokinės veiklos diena ,,Švenčių belaukiant“

Balta ir žiemiška gruodžio pradžia visiems primena, kad greitai ateis Kalėdos, Naujieji metai. Taujėnų gimnazijoje kiekvienais metais vyksta nepamokinės veiklos diena ,,Švenčių belaukiant“.

. Šį kartą buvo nuspręsta papuošti mokyklą ir klases savo jėgomis, kuo mažiau naudojant pirktinių papuošalų. ,,Eglutė kitaip“ — taip buvo pavadinta veikla, kur mokiniai patys gamino eglutes, papuošė savo klases, kabinetų duris. Bandyta išlaikyti vieną temą, todėl eglutes daugiausia puošė burbulais, kuriuos gamino irgi patys mokiniai. Mokyklos kieme visgi nutarta papuošti tikrą eglutę, bet pačių pagamintais žaislais iš kankorėžių. Prieš puošimo darbus, mokiniai pasidomėjo Advento ir Kalėdų papročiais, kūrė galvosūkius, o po pertraukos kibo į langų papuošimų karpinius, vėliau juos suklijavo ant langų ir mokyklos mokiniai ir mokytojai suprato: baltomis pėdutėmis greitai ateis Šventės…