5 – 8 klasių krepšinio varžybos

Sausio mėnesį mokykloje vyko 5 – 8 klasių  krepšinio varžybos, kuriose dalyvavo trys komandos, kurias rinkosi trys geriausi krepšininkai. Tik vieną pralaimėjimą pirmame rate patyrusi „Sienos“ komanda iškovojo pirmąją vietą. Komandoje žaidė: aštuntokas Ąžuolas Kraujalis (kapitonas), penktokai Dominykas Mesonis, Džiugas Maslobojevas ir Mantas Radzevičius.

Antrą vietą, iškovojusi dvi pergales ir patyrusi du pralaimėjimus, iškovojo „Titaniko“ komanda. Komandoje žaidė komandos kapitonas šeštokas Vakaris Kačkus, septintokai Deividas Bujokas, Rokas Žvinys, penktokas Augantas Jackūnas. Trečią vietą, iškovojusi tik vieną pergalę, užėmė „Žalgirio komanda“. Komandos sudėtis: kapitonas septintokas Aušvydas Jackūnas, penktokai Dovydas Stasiūnas, Dovydas Smailys ir Eimantas Želnys. Visi krepšininkai apdovanoti medaliais.

Regimantas Verbickas