Nepamokinė diena „Ačiū Lietuvai!“

Kovo 11 d. Taujėnų gimnazijos bendruomenė šventė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Nepamokinė diena ,,Ačiū Lietuvai“ mokyklos kieme prasidėjo sąspiečiu (flashmobu) ,,Gyvoji širdis“: mokiniai, iškėlę Lietuvos spalvų balionus, suformavo ,,Gyvąją širdį“, skirtą Lietuvos šventei, o iš Ukrainos vėliavų spalvų balionų suformavo kitą ,,Gyvąją širdį“— Ukrainai.


Po to vyko šventinė eisena per Taujėnų miestelį ir minėjimas, šventinis koncertas ,,Lietuva mūsų širdyse“ prie Laisvės paminklo kartu su Taujėnų miestelio bendruomene. Minėjime kalbėjo ir sveikinimo žodį tarė Ukmergės savivaldybės meras Rolandas Janickas, Taujėnų seniūnė Elvyra Tulušienė, Taujėnų gimnazijos direktorė Loreta Zdanienė ir kraštietis Saulius Nefas. Visi kalbėjusieji bei dalyviai solidarizavosi su kovojančia už laisvę Ukraina ir linkėjo jos žmonėms stiprybės, pergalės. Minėjimas baigėsi pakiliai, koncertavo Taujėnų gimnazijos mokiniai ir kultūros namų ansamblis, visi neskubėjo skirstytis, fotografavosi.