Velykinis tinklinio turnyras

Balandžio 6 d. gimnazijoje vyko velykinis merginų tinklinio turnyras. Varžybose dalyvavo Ukmergės A. Smetonos ir J. Basanavičiaus gimnazijų ir dvi mūsų gimnazijos komandos. Visi susitikimai vyko labai atkakliai.

Surinkusi penkis taškus turnyro nugalėtoja tapo A. Smetonos merginų komanda, antrąją vietą, su tiek pat taškų, iškovojo J. Basanavičiaus merginų komanda. Mūsų merginų komandos iškovojo po keturis taškus. Tarpusavio rungtynėse pajėgesnės buvo III-IV g. klasių merginos, joms ir atiteko trečioji vieta. Komandoje žaidė: G.Griškevičiūtė, I. Griškevičiūtė, B. Šarmavičiūtė, A. Žižytė, B. Žižytė ir G. Žižytė. I-II g. klasių merginų komanda liko ketvirtoje vietoje. Komandoje žaidė: I. Alšauskaitė, G.Rinkevičiūtė, U. Rydolytė, I. Sabulytė, E. Tauginaitė, A. Žiūraitė Visos prizininkės apdovanotos medaliais.

Fizinio ugdymo mokytojas Regimantas Verbickas