Nepamokinė diena „Karjeros diena“

Balandžio 8 dieną I-IV g. klasių mokiniams vyko nepamokinės veiklos diena „Karjeros diena“. Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Vilniaus skyriaus Molėtų poskyrio verbuotojas vyr. eilinis Eugenijus Unikas ir verbuotojas grandinis Gytis Cholinas pamokos metu pasakojo apie savanorystę kariuomenėje, privalomąją kario tarnybą, kario profesiją.

Ukmergės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Daiva Novikienė ir Marijus Milius pristatė policininko profesiją, šio darbo privalumus ir minusus. Bendrosios praktikos slaugytoja Irmina Žižienė papasakojo apie slaugytojos profesijos naudingumą, kasdienybę. Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesys gelbėtojas Vladas Žižys Gaisrininkas papasakojo apie kasdienią dieną darbe, kokias pareigas turi atlikti gaisrininkas ir kaip dirbant galima suderinti darbą ir studijas. Taip pat vyko ir nuotoliniai susitikimai. Nuotolinėje pilietiškumo pamokoje Lietuvos kariuomenės strateginės komunikacijos departamento analitikė Auksė Ūsienė pasakojo kaip sklinda melagienos tiek Lietuvoje, tiek Ukrainoje; kaip atskirti dezinformaciją nuo tikros informacijos. Nuotoliniame susitikime buvusios abiturientės Emilija Bagdonaitė ir Gintarė Dailidėnaitė pasakojo apie dabartinį jų gyvenimą studijuojant universitetuose, kokie sunkumai juos užklumpa, kokie pliusai ir kokie skirtumai tarp mokyklos ir universiteto. Po pamokų mokiniai dalyvavo Ukmergės regiono eXpo Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje.