Ekskursija Taujėnų dvare

Saulėtą ir šiltą gegužės 10 dieną gimnazijos 1 – 2 pradinių klasių mokiniai su mokytojomis R. Pušinskiene ir R. Žudiene keliavo į Taujėnų dvarą apžiūrėti, kaip gyvena dvaro augintiniai gyvūnai ir paukščiai, kas pasikeitė nuo rudens, kai paskutinį kartą čia lankėsi. Visus pasitiko skardus povo balsas.

Mokiniai pamatė, kad daugelyje fazanų lizdų jau sudėti kiaušiniai ir patelės ruošiasi perėti. Vandenyje smagiai pliuškenosi antys ir žąsys. Vaikai aplankė ožkytes ir aveles, kurios jau susilaukusios jauniklių smalsiai stebėjo gražuoles alpakas ir išdidžią lamą. Visiems patiko asiliukas, ilgaragiai ožiai bei avinai. O kur dar triušiai, poniai, vištos ir gaidžiai… Smagiausia išvykos dalis buvo žaidimų aikštelėje ir šokinėjimas ant batutų. Kitą dieną parką aplankė ir pasidžiaugė batutais 5-6 klasių mokiniai. Esame dėkingi Taujėnų dvaro savininkams už puikiai praleistą laiką.