Ekskursija „Dainuojantys Ukmergės balandžiai“

Gegužės 13 dieną gimnazijos 3 – 4 klasių mokiniai vyko į Ukmergę ir dalyvavo pažintinėje ekskursijoje „Dainuojantys Ukmergės balandžiai“.

Mus pasitikusi gidė Aldona pirmiausia paklausė mokinių, ar šie žino, kad Ukmergės mieste legendinės grupės ,,Antis” dainos ,,Zombiai” žodžiai ,,balandžių daug Ukmergėj…” yra realybė? Ji papasakojo, kaip balandžių skulptūros atsirado Ukmergėje ir kad šiuo metu Ukmergę puošia net devyniolika dainuojančių balandžių skulptūrų. Ekskursijos metu mokiniai nuosekliai keliavo nuo vienos skulptūros prie kitos ir iš gidės pasakojimo sužinojo, kodėl pasirinkta būtent tokia seka, apie kiekvieną skulptūrą išgirdo daug įdomių bei šmaikščių pasakojimų ir puikiai praleido laiką.