Edukacinė išvyka į Rumšiškes

Saulėtą gegužės 23 d. rytą gimnazijos 3 – 4 pradinių klasių mokiniai išvyko į Rumšiškių liaudies buities muziejų. Prie muziejaus vartų pasitiko gidas Gintaras, kuris pakvietė apžiūrėti šį didžiulį muziejų po atviru dangumi. Pirmiausia mokiniai įlipo į 15 metrų aukščio apžvalgos bokštą ir pasigėrėjo nuostabia panorama.

Po to aplankė Žemaitijos kaimo Darbėnų sodybą ir susipažino su ten esančiais pastatais. Tada visi kartu patraukė į miestelį, kur visiems labai patiko pradžios mokykla. Mokiniai susėdo į senovinius suolus ir dalyvavo trumpoje pamokoje, kurią vedė gidas. Daug kas nustebo, kad mokyklos kitame gale gyveno ir mokytojai. Vaikai smalsiai apžiūrėjo jų kambarius. Miestelio centre atsisveikinę su gidu patraukėme į autobusą ir linksmi grįžome į mokyklą.