Gimnazijoje paminėta Gedulo ir vilties diena

Birželio 14 d. gimnazijoje paminėta Gedulo ir vilties diena. II g. ir 7-8 klasių mokiniai su mokytojomis Daiva Židoniene ir Nijole Januliene Taujėnų miestelio centre prie Nepriklausomybės dešimtmečio paminklo skaitė tremtinių ir partizanų vardus ir pavardes, vėliau nuvyko į ,,Vyčio“ apygardos partizanų žūties vietą Lėno miške, aplankė obeliską, pastatytą 1944-1953 m. kovojusių ir žuvusių partizanų atminimui, kryžių žuvusiems partizanams Lėno kapinėse.

Baigę kelionę mokiniai pagerbė kovotojų ir žuvusiųjų atminimą prie Taujėnų gimnazijos teritorijoje pastatyto kryžiaus okupacijos aukoms ir nužudytiems partizanams. Jaunesniųjų klasių mokiniai šią dieną žiūrėjo dokumentinius filmus apie tremtį, iškarpė atminimo ir vilties žiedus.