Gimnazija skatina aktyvius mokinius

Pagal Taujėnų gimnazijos gabių mokinių rėmimo programą 5-8 kl. ir I-II g. klasių mokiniai, kurie aktyviai dalyvavo mokyklos veikloje, projektuose, olimpiadose, konkursuose, sporto varžybose, gavo prizą – kelionę prie jūros.

Birželio 14 d. šie mokiniai gimnazijos mokykliniu autobusu nuvyko į Klaipėdą, persikėlė keltu į Lietuvos jūrų muziejų, žiūrėjo delfinų pasirodymą delfinariume. Po pramogų visi nuvyko į Palangą, apsistojo viešbutyje, paskui vaikščiojo po pajūrį, stebėjo saulėlydį. Kitą dieną papusryčiavę mokiniai vyko į Gintaro muziejų, aplankė Olando kepurę, atsisveikino su jūra ir linksmi grįžo namo. Už kelionę vaikai dėkingi rėmėjams— buvusiems Taujėnų mokyklos mokiniams: Rasai Sabulytei–Radavičius ir „Roko virtuvės“ savininkui Rokui Galvonui.