Išvyka į Anykščius

Spalio 12 dieną gimnazijos 3-4 klasių mokiniai su mokytojomis Lina Krikštaponiene ir Rita Žudiene Anykščių kultūros centre žiūrėjo Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklį „Baldis ir Vivaldis“.

Kartu su kompozitoriumi Antonijumi Vivaldžiu ir Svirpliuku Baldžiu vaikai nukeliavo į XVII amžiaus Italiją, kur sužinojo, kas yra įkvėpimas, kaip jį prisišaukti ir kur pasodinti, kad imtų ir paverstų būrį pabirusių natų užburiančiu kūriniu. Kompozitorius Vivaldis Svirpliuką, o kartu ir vaikus mokė muzikos paslapčių, kvietė drauge leistis į garsų, emocijų ir gamtos stichijų kupiną muzikinę kelionę metų laikais. Po spektaklio mokiniai aplankė Medžių lajų taką, kur galėjo grožėtis nuostabiomis rudeninių medžių spalvomis. Į mokyklą visi grįžo kupini neišdildomų įspūdžių bei įgavę naujos patirties.