Sidabrinis sertifikatas

2021 m. rudenį tarptautinis „Darnios mokyklos“ projektas „Jump into Sustainable Lifestyle“ Švietimo mainų ir paramos fondo projektų Kokybės konkurse pripažintas nugalėtoju tvarumo kategorijoje. 2021/2022 m.m. projekte dalyvaujančios ugdymo įstaigos buvo vertinamos pagal pateiktus kriterijus taškais bei pagal jų kiekį apdovanotos atitinkamais sertifikatais. Taujėnų gimnazijos veiklos įvertintos sidabriniu sertifikatu.

Projekto koordinatorė mokytoja Roma Šarkienė su darbo grupės nariais ir visa Taujėnų gimnazijos bendruomene planuoja toliau tęsti Darnios mokyklos programos veiklas, nes dalyvavimas programoje yra būdas mokyklos bendruomenei prisijungti prie globalių problemų sprendimo bei pasaulinių tikslų įgyvendinimo.