„Olimpinio mėnesio“ prizai

Ankstų gruodžio 8 d. rytą antros ir trečios klasių vaikus nustebino kurjerio pristatytos didelės dėžės. Vaikai spėliojo, kas tai galėtų būti, ir vėliau paaiškėjo, kad tai prizai „Olimpinio mėnesio“ burtų traukimo ceremonijos metu išrinktiems laimėtojams. Juos išrinko projekto globėja, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, o prizus įsteigė Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM).

Gimnazijos pradinių klasių mokiniai penktus metus iš eilės dalyvavo projekte „Olimpinis mėnuo“. Projekto metu net 2,7 tūkst. klasių arba daugiau nei 50 tūkst. vaikų iš visų Lietuvos savivaldybių įsitraukė į fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, bendradarbiavimo bei emocinės sveikatos temų veiklas. Smagu buvo dalyvauti, o dar smagiau gauti dovanas.