El. p.: mokykla @ taujenai.ukmerge.lm.lt, tel.: +370 34045125

Svarsčių kilnojimo tarpzoninės varžybos

2022 m. gruodžio 9 dieną gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo tarpzoninės varžybos. Varžybose dalyvavo penkios komandos: Vilniaus Pilaitės gimnazija, Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija,  Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija ir Ukmergės r. Taujėnų gimnazija.

Sėkmingai pasirodė mūsų gimnazijos sportininkai, kurie laimėjo antrąją vietą. Pirmą vietą iškovojo Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos komanda. Trečią vietą – Vilniau Pilaitės gimnazijos komanda. Skirtingose svorio kategorijose Dovydas Ožys ir Edgaras Burbulis iškovojo pirmąsias vietas. Antrąsias vietas iškovojo Goda Baravykaitė, Teodoras Galvonas ir Marius Auglys. Eimantas Milius, Simonas Pokštas – trečią, Žygimantas Alšauskas – ketvirtą. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos ir Taujėnų gimnazijos komandos pateko į finalines varžybas, kurios vyks 2023 m. vasario mėnesį.

Regimantas Verbickas