Tinklinio turnyras

Gimnazijoje vyksta renginiai pagal projektą „Aktyvus vaikas – sveikas vaikas“. Gruodžio 14 dieną įvyko Kalėdinis merginų tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo dvi Taujėnų gimnazijos komandos ir Ukmergės J.Basanavičiaus gimnazijos komanda.

Pirmą vietą, nugalėjusios visas varžoves, iškovojo Taujėnų gimnazijos pirmoji komanda kurioje žaidė Benita Šarmavičiiūtė, Greta Žižytė, Bernadeta Žižytė, Agnė Žižytė, Kamilė Žižytė, Austėja Jackūnaitė ir Emilija Ratkevič. Antrą vietą iškovojo Taujėnų gimnazijos antroji komanda kurioje žaidė Iveta Alšauskaitė, Urtė Rydolytė, Goda Rinkevičiūtė, Ieva Sabulytė, Erika Tauginaitė, Skaistė Daniūnaitė ir Erika Butrimavičiūtė. Svečios iš Ukmergės iškovojo trečią vietą. Visos prizininkės apdovanotos medaliais. Dėkojame “Rimi Ukmergė” direktorei Genei Kaziūnienei už paramą – mineralinį vandenį ir saldumynus sportininkėms.

Fizinio ugdymo mokytojas Regimantas Verbickas