Krepšinio varžybos 3×3

Gimnazijoje vyksta renginiai pagal projektą „Aktyvus vaikas – sveikas vaikas“. Gruodžio 15 dieną įvyko Kalėdinis vaikinų krepšinio 3×3 turnyras, kuriame dalyvavo keturios Taujėnų gimnazijos komandos.

Pirmą vietą iškovojo III g. kl. mokinio Pijaus Bagdono komanda, kurioje žaidė Simonas Pokštas ir Rokas Žvinys. Antrą vietą iškovojo III g. kl. mokinio Armando Želnio komanda, kurioje žaidė Marius Auglys ir Raigardas Misiukas. Trečiąją vietą iškovojo III g. kl. mokinio Dovydo Sabulio komanda, kurioje žaidė Jomantas Želnys ir Aušvydas Jackūnas. Ketvirtoje vietoje liko IV g. kl. mokinio Teodoro Galvono komanda, kurioje žaidė Ignas Sarapinas ir Edgaras Burbulis. Visi krepšininkai apdovanoti medaliais. Dėkojame „Rimi Ukmergė” direktorei Genei Kaziūnienei už paramą – mineralinį vandenį ir saldumynus sportininkams.

Fizinio ugdymo mokytojas Regimantas Verbickas