Šventinė draugystės iniciatyva

Mūsų gimnazijos mokiniai kartu su ,,Šilo” progimnazijos moksleiviais dalyvavo šventinėje draugystės iniciatyvoje: ,,Šventinis laiškas slaptam draugui“. Abiejų mokyklų mokiniai per etikos ir tikybos pamokas bei namuose rašė laiškus slaptam draugui.

Juose pasakojo apie save, savo mokyklą, užsiėmimus, pomėgius, klausė įvairių klausimų ir linkėjo gražių švenčių. Taujėnų gimnazijos mokiniai džiaugėsi gavę slapto draugo laišką su dovanėlėmis. Kadangi mokiniams buvo smagu kurti laiškus ir dar svarbiau gauti atsakymus, tai šį bendradarbiavimo projektą tarp mokyklų vykdysime ir kitais metais. Dėkoju ,,Šilo” progimnazijos etikos mokytojai Virginijai Gronskienei ir Taujėnų gimnazijos tikybos mokytojai Virginijai Kaziūnienei.

Taujėnų gimnazijos etikos mokytoja Jurgita Padolskienė.