Projektas „Ridu ridu margučius“

Velykos – visų mėgstama ir graži pavasario šventė. Laukdami šios šventės, mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis vykdė projektą „Ridu ridu margučius“. Projekto metu pradinukai susipažino su Šv. Velykų šventimo papročiais ir tradicijomis. Aptarė tautinius margučių raštus, spalvų reikšmę bei patys dekoravo popierinius margučius. Savo dirbiniais padabino Velykų medį.

Visą savaitę gamino dekoracijas bei papuošė Didįjį Velykų margutį. Ukmergės KC Taujėnų skyriaus renginių organizatorė D. Gudzevičienė kiekvienai klasei pravedė edukacines pamokėles „Velykinės dekoracijos“. Penktadienį įvyko baigiamasis projekto renginys — popietė „Švęskime pavasarį“. Susiskirstę į keturias komandas, mokiniai atliko įvairias užduotis. Reikėjo atpažinti pavasarį parskrendančius paukščius, sukurti eilėraštį bei mįslę apie Velykas ir pavasarį, suklijuoti margučių dėlionę. Gimnazijos direktorė įteikė projekto „Vaikų Velykėlės 2023“ organizatorių atsiųstas dovanas. Kiekvienam mokiniui, kuris dalyvavo marginat Didįjį margutį, padovanojo vieną iš geriausių lietuvių autorių knygų.