Projektinė STEAM veikla 1-4 klasėms

Gegužės 31 d.- birželio 1 d. gimnazijos pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis vykdė projektinę STEAM veiklą „Tyrinėju ir išbandau“. Pirmą dieną visi apsilankė Ukmergėje ir vaikščiojo po miesto gatves, ieškodami įvairiose vietose nutūpusių ir miesto simboliu tapusių balandžių.

Radę juos apžiūrėjo, matavo aukštį, domėjosi, iš kokių medžiagų pagaminti, skenavo QR kodus ir klausėsi muzikos. Grįžę į mokyklą vaikai lipdė iš molio paukščius bei susipažino su gyvais balandžiais, sužinojo apie jų rūšis, maitinimą bei priežiūrą. Antrą dieną pradinukai tyrinėjo lede užšaldytas įvairias žoles, lapelius. Vaikai pagilino žinias apie įvairias vandens būsenas bei savybes, prisiminė jo reikšmę žmonėms, augalams, gyvūnams. Veiklas baigė nuotaikinga Vaikų gynimo dienos šventė Taujėnų kultūros centre.