AKTYVIEMS MOKINIAMS – EDUKACINĖ IŠVYKA Į PAMARIO KRAŠTĄ

Birželio 7–8 d. gimnazijos aktyvūs mokiniai vyko į edukacinę išvyką, kuri finansuojama iš gimnazijos Gabių mokinių rėmimo programos.

Pirmiausia Drevernoje (Klaipėdos r.) mokiniai aplankė garsaus laivadirbio Jono Gižo etnografinę sodybą, sužinojo apie nagingąjį meistrą, kuris statė, remontavo Kuršių nerijos ir Pamario krašto žvejų burvaltes. Vėliau su gide pasivaikščiojo po Dreverną, užlipo į apžvalgos bokštą ir plaukė Kuršių mariomis įspūdingu senoviniu buriniu laivu – reisine „Dreverna“. Dieną baigė pažintimi su Rusnės sala (Šilutės r.) ir bendra vakariene. Kitą dieną mokiniai dalyvavo edukacijoje Ventės Rago ornitologinėje stotyje, kur apie paukščių žiedavimą pasakojo vedėjas Vytautas Jusys, aplankė Rambyno kalną ir pasigrožėjo nuo jo atsiveriančiu vaizdu į Nemuną ir Tilžės miestą. Grįždami namo užsuko prie Raganų eglės, kuri įspūdinga tuo, kad šakojasi į 18 kamienų. Už turiningą ir įdomią edukacinę išvyką aktyviems mokiniams dėkojame Gabių mokinių rėmimo programos rėmėjams, buvusiems Taujėnų mokyklos mokiniams Ramūnui Augliui, Rokui Galvonui, Rasai Sabulytei–Radavičius.