Nepamokinės veiklos diena ,,Mokytojų diena“

Draugiška Taujėnų gimnazijos bendruomenė spalio 5-ąją šventė Mokytojų dieną. Vietoj pirmosios pamokos aktų salėje vyko IV g. klasės šventinis renginys. Mokytojus sveikino gimnazijos direktorė Loreta Zdanienė, svečiai, abiturientai ir kiti mokiniai.

Paskui kabinetuose mokinius sutiko ir visas pamokas vedė Taujėnų gimnazijos svečiai, rėmėjai: Ukmergės rajono savivaldybės Tarybos narys Rolandas Janickas, Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo direktorė Angelė Andrikonienė, Taujėnų seniūnė Elvyra Tulušienė, virtuvės šefas Rokas Galvonas, perkusininkas Saulius Auglys, Taujėnų miestelio vyresnioji bibliotekininkė Gražina Žukauskienė, Ukmergės Vyčio šaulių kuopos vadas Linas Kavaliauskas, UAB „Rimi Lietuva“ Ukmergės PC direktorė Genė Kaziūnienė. Po pertraukos mokiniams vedė pamokas ir abiturientai. Jie parengė pristatymus ,,Profesijų įvairovė“.