Mokytojų kursai Prancūzijoje

Lapkričio 5-11 dienomis gimnazijos pedagogės Asta Kaplūnienė, Genė Baronienė ir Noneta Bakirovienė dalyvavo tarptautiniame „Erasmus+“ programos bendrojo ugdymo darbuotojų mobilumo projekto kursuose „Designing Inclusive Learning Environments (ILE) to Support all Students (DILEs)“ (Palankios ugdymosi aplinkos kūrimas visiems mokiniams). Kursai vyko Nicoje, Prancūzijoje, bendradarbiaujant su kolegomis iš kitų Europos šalių (Ispanija, Italija, Prancūzija).

Praktinių veiklų metu pedagogės mokėsi taikyti įvairius mokymo ir mokymosi metodus bei strategijas. Pasitelkdamos išmaniąsias technologijas (www.bookcreator.com, www.symbaloo.com, www.radiogarden.com, www.drivenlisten.com, www.lyricstraining.com) planavo pamokas, pristatė savo idėjas, dalijosi patirtimi. Šie mokymai įkvėpė pedagoges dirbti šiuolaikiškiau – įtraukiant visus mokinius į ugdomąsias veiklas ir siekiant geresnių mokymosi rezultatų.

Įdomi buvo ir kultūrinė mokymų dalis, kurios metu kursų dalyvės žavėjosi gražiausiomis Nicos vietomis, daug sužinojo apie šio Prancūzijos regiono kultūrą, laisvu laiku aplankė prabanga tviskantį Monaką.

Mokymų savaitė atnešė daug nepakartojamų įspūdžių ir teigiamų emocijų, mokytojos patobulino anglų kalbos žinias bei turėjo puikią galimybę pabendrauti su skirtingų tautų atstovais.

                                                                                      Mokytoja Noneta Bakirovienė