El. p.: mokykla @ taujenai.ukmerge.lm.lt, tel.: +370 34045125

Tinklinio varžybos

Gimnazijoje vyksta renginiai pagal projektą „Aktyvus vaikas – sveikas vaikas“. Gruodžio 6 d. įvyko Kalėdinis merginų tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo Ukmergės J.Basanavičiaus gimnazijos, A.Smetonos gimnazijos ir dvi Taujėnų gimnazijos komandos.

Pirmą vietą, nugalėjusios visas varžoves, iškovojo Taujėnų gimnazijos pirmoji komanda kurioje žaidė Iveta Alšauskaitė, Goda Rinkevičiūtė, Ieva Sabulytė, Austėja Jackūnaitė, Erika Tauginaitė ir Vakarė Bareckatė. Taujėnų gimnazijos antroji komanda kurioje žaidė Skaistė Daniūnaitė, Erika Butrimavičiūtė, Beata Kriščiūnaitė, Ieva Žižytė, Dovilė Tauginaitė, Kamilė Žižytė ir Emilija Ratkevič iškovojo ketvirtą vietą. Visos komandos apdovanotos medaliais. Antrą vietą iškovojo A.Smetonos gimnazijos komanda, trečią – J.Basanavičiaus gimnazijos komanda.

Fizinio ugdymo mokytojas Regimantas Verbickas

Previous Article