Svarsčių kilnojimo tarpzoninės varžybos

Gruodžio 14 d. gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo tarpzoninės varžybos. Varžybose dalyvavo keturios komandos: Vilniaus Karoliniškių gimnazija, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija, Vilniaus r. Bezdonių Saulėtekio pagrindinė mokykla ir Ukmergės r. Taujėnų gimnazija. Sėkmingai pasirodė mūsų gimnazijos sportininkai, kurie laimėjo pirmąją vietą.

Antrą vietą iškovojo Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos komanda. Trečią vietą – Vilniaus r. Bezdonių Saulėtekio pagrindinė mokyklos komanda. Skirtingose svorio kategorijose pirmąsias vietas iškovojo: Skaistė Daniūnaitė, Goda Baravykaitė, Vakaris Kačkus, Marius Auglys, Pijus Bagdonas. Antrą vietą iškovojo Jomantas Želnys, trečią vietą Dovydas Sabulis. Mūsų gimnazijos ir Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos komandos pateko į finalines varžybas, kurios vyks 2024 m. sausio mėnesį.

Fizinio ugdymo mokytojas Regimantas Verbickas