Bibliotekos renginys ,,Augu su knyga“

Gegužės 24 d. bibliotekininkės Genė Baronienė ir Rita Žudienė pakvietė pradinių klasių mokinius į renginį „Augu su knyga“. Susiskirstę į keturias komandas mokiniai turėjo atlikti įvairias užduotis, kurias vertino komisija: gimnazijos direktorė Loreta Zdanienė, 1 kl. mokytoja Lina Krikštaponienė, 3 kl. mokytoja Regina Pušinskienė. Pirmiausia reikėjo atpažinti dešimties vaikiškų knygų iliustracijas ir parašyti knygų pavadinimus.

Po to komandos gavo knygos ištrauką ir turėjo pasakyti, iš kokios knygos ta ištrauka. Vėliau komandos susirungė „Kahoot!“ žaidime ir atsakinėjo į įvairius klausimus apie knygas, rašytojus, žymias datas. Paskutinė užduotis buvo kūrybinė: sukurti pasaką pavartojant duotus žodžius. Renginio pabaigoje direktorė aptarė komandų rezultatus, paskelbė nugalėtojus. Visi dalyviai buvo apdovanoti prizais – balionais. Taip pat buvo apdovanoti geriausi 2023 – 2024 mokslo metų skaitytojai: 1 kl. mokinė Patricija Kaziūnaitė, 2 kl. mokinys Armandas Auglys, 3 kl. mokinė Austėja Martinkėnaitė, 4 kl. mokinė Giedrė Žižytė. Geriausi skaitytojai gavo Padėkos raštus ir Skaitytojo dienoraščius.

Bibliotekininkė Genė Baronienė