Privatumo politika

Ši privatumo politika sukurta tam, kad Lankytojai sužinotų daugiau informacijos apie tinklalapyje naudojamas technologijas ir kaip jie yra naudojami. Dedame visas pastangas, kad jūsų duomenys būtų apsaugoti, todėl galite būti tikri, kad jie bus naudojami tik pagal šią privatumo politiką. Bėgant laikui, privatumo politika gali keistis – tokiu atveju, naujas tekstas bus patalpintas šiame puslapyje. Rekomenduojame periodiškai jame apsilankyti, kad įsitikintumėte, ar esate patenkinti bet kokiais pakeitimais.

KAS YRA SLAPUKAI

Slapukai (angl. cookies) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Priklausomai nuo naršyklės, ši informacija talpinama arba nedideliuose atskiruose failuose arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrame faile. Slapukai padeda pagerinti interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi.

KAIP NAUDOJAME SLAPUKUS

Naudojame slapukus, kai mūsų svetainėje esate prisijungę prie savo paskyros, kad galėtume tai atsiminti. Šiuo atveju jums neprivaloma suvedinėti prisijungimo duomenų kiekvieną kartą kai apsilankote naujuose puslapiuose, priklausančiuose mūsų svetainei. Šie slapukai įprastai yra pašalinami ar išvalomi kai atsijungiate nuo savo paskyros, kad užtikrintų, jog tik jūs galite pasiekti įslaptintas funkcijas ir sritis, kurios pasiekiamos tik prisijungus.

NAUDOJAMI SLAPUKAI

Laikydamiesi naujųjų teisės aktų, parengėme detalų šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymą, kad patys galėtumėte nuspręsti, ar Jus jie tenkina, ar verčiau panaikinti esančius slapukus, o gal net visai išjungti slapukų naudojimą.

Slapuko pavadinimasAprašymasGaliojimo terminas
PHPSESSIDSlapukas yra skirtas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti. Jis ištrinamas, kai uždaromas interneto svetainės langas.Iki interneto svetainės lango uždarymo.

SLAPUKŲ VALDYMAS

Įspėjame, jog slapukų blokavimas gali nutraukti vartotojo prieigą prie tam tikrų svetainės funkcijų ir jų veikimo, ko pasėkoje naršymas gali tapti neefektyvus arba neįmanomas. Slapukus galite valdyti ir per savo naudojamos naršyklės nustatymus pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos ištrinti. Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės. Norėdami daugiau sužinoti, kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje arba peržiūrėkite trumpą instrukciją populiariausioms naršyklėms čia: ChromeMozillaEdgeSafariOpera. Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, pavyzdžiui, kaip juos valdyti ar ištrinti, galite apsilankyti adresu http://www.allaboutcookies.org.

NUORODOS Į KITUS TINKLALAPIUS

Mūsų tinklalapyje gali būti nuorodų į kitus tinklalapius. Kai naudojate šias nuorodas ir vartote kitų tinklalapių puslapius, turėtumėte žinoti, kad mes jų nekontroliuojame. Dėl minėtos priežasties, negalime būti atsakingi už bet kokios informacijos, kurią pateikiate lankydamiesi tokiuose tinklalapiuose, apsaugą ir privatumą. Turėtumėte elgtis atsakingai ir susipažinti su jų privatumo politika.

SUTIKIMAS

Lankydamiesi mūsų svetainėje Jūs sutinkate, jog esate susipažinę su taikoma privatumo politika ir jai neprieštaraujate.