Sėkmingas finalas

Vasario 7 dieną Mažeikių rajono Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų svarsčių kilnojimo finalinės varžybos. Jose labai sėkmingai pasirodė mūsų gimnazijos mokiniai, kurie iškovojo keturis apdovanojimus, o komandinėje įskaitoje užėmė trečiąją vietą.

Varžybose dalyvavo dešimt stipriausių kaimo mokyklų. Čempionu tapo Valentinas Auglys (sv.k. iki 85 kg). Antrąją vietą iškovojo Dovydas Astramskas (sv.k. iki 58 kg).  Trečiąsias vietas iškovojo Dovydas Ožys (sv.k. iki 53 kg) ir Goda Baravykaitė (sv.k. virš 63 kg). Komandoje be minėtų sportininkų dalyvavo Domantas Astramskas, Mantas Bujokas, Žygimantas Alšauskas ir Lukas Žižys. Mokinius ruošė fizinio ugdymo mokytojas Regimantas Verbickas.