Brandos atestatų įteikimo šventė

Gimnazijos abiturientams brandos atestatai įteikti rugpjūčio 13 d. Džiugu, kad visi abiturientai išlaikė privalomus egzaminus ir laiku gavo brandos atestatus, visgi jie ir susirinkę mokytojai, tėvai, svečiai neslėpė jaudulio, nes prasideda savarankiškas gyvenimas, kuriame teks ieškoti, atrasti ir siekti, sėkmingai įgyvendinti savo svajones.

Sveikinimo žodį tarė ir brandos atestatus įteikė Taujėnų gimnazijos direktorė Loreta Zdanienė. Abiturientus pasveikino Taujėnų seniūnė Elvyra Tulušienė, bendruomenės pirmininkas mokytojas Vidmantas Krikštaponis, Taujėnų gimnazijos tarybos pirmininkė Irmina Žižienė, tėvų atstovė Gražina Ivoškienė. Visi kalbėję džiaugėsi, kad iš gimnazijos į gyvenimą išeina savarankiški ir tvirti Taujėnų krašto bei mokyklos atstovai. Po nuotaikingos fotosesijos gimnazijos kieme visi dar pasivaišino abiturientų tortu ir 65-osios laidos laidos abiturientams linkėjo sėkmingo skrydžio.