Jaunieji gimnazijos dviratininkai dalyvavo žygyje

Rugsėjo 16 – 22 dienomis Ukmergės krašto pedagogai bei mokiniai prisijungė prie Europos judumo savaitės „Judėjimas be jokios taršos“. Rugsėjo 22 dieną Ukmergėje buvo surengtas dviračių žygis „Diena be automobilio“. Žygio tikslas skatinti važinėjimą dviračiu, nes dviračių sportas ne tik vertingas indėlis į ekologiją, bet ir neginčijamai naudingas sveikatai. Dviratininkai, startavę prie Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos, keliavo miesto gatvėmis iki Ukmergės piliakalnio, kur 13 val. vyko nugalėtojų paskelbimas ir apdovanojimai. Žygyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos 5 klasės moksleiviai Žygimantas Ožys, Gerdas Totilas, II g. moksleiviai Teodoras Galvonas ir Ąžuolas Šnipaitis. Juos lydėjo ,,Jaunųjų dviratininkų“ būrelio vadovas Vigandas Bešėnas.