El. p.: mokykla @ taujenai.ukmerge.lm.lt, tel.: +370 34045125

Europos sporto diena

LKSKA „Nemunas“ su partneriais vykdo tarptautinį projektą „Europos mokyklų sporto diena“. Tai diena skirta smagiai žaisti kartu, skatinti fizinį aktyvumą ir stiprinti sveikatą. Į renginį užsiregistravo ir mūsų gimnazija. Rugsėjo 25 dieną penktų, šeštų klasių mokiniai dalyvavo mokyklos futbolo turnyre.

Į keturias komandas pasiskirstę mokiniai, dalyvavo futbolo 4×4 turnyre. Visas pergales iškovojo komanda, kurią rinkosi kapitonas Deividas Bujokas. Visos kitos komandos pasidalino po pergalę. Sveikiname visus dalyvavusius sportininkus. Turnyre teisėjavo I g. klasės mokiniai Dovydas Sabulis ir Armandas Želnys. Taujėnų gimnazijai įteiktas Europos mokyklų sporto dienos sertifikatas.

Fizinio ugdymo mokytojas Regimantas Verbickas