Gimnazija šalyje penkta

Rugsėjo viduryje visoje Europoje vyko judumo savaitė. Tokia savaitė vyko ir Ukmergės rajono mokyklose. Sporto centras apdovanojo judumo savaitės rungčių nugalėtojus, mokyklas, dalyvavusias 2019-2020 mokslo metų sporto žaidynėse.

2019-2020 mokslo metais rajono bendrojo ugdymo mokyklos dalyvavo 17-oje varžybų, 42-jose Lietuvos mokyklų zoninėse, tarpzoninėse ir finalinėse varžybose. Varžybas truko tik iki kovo, jas nutraukė prasidėjęs karantinas. Kalbant apie rajono moksleivių sporto žaidynių rezultatus, paminėta, kad kaimo gimnazijos dalyvavo 8 varžybose. I vietą bendroje varžybų įskaitoje iki kovo mėnesio iškovojo Taujėnų gimnazija.

Rajono mokyklos dalyvavo 42-jose Lietuvos mokyklų zoninėse, tarpzoninėse ir finalinėse varžybose. Aktyviausiai iki kovo mėnesio varžybose dalyvavo Taujėnų gimnazija – 35-ose. Ji finalinėse svarsčių kilnojimo varžybose iškovojo 3 vietą.

Taujėnų gimnazija Lietuvos mokyklų žaidynėse kaimo vietovių gimnazijų, vidurinių mokyklų grupėje iki kovo mėnesio užėmė V vietą. Susumavus ir kitų mokyklų rezultatus paaiškėjo, kad Ukmergės rajonas šalyje tarp rajonų užima 3 vietą.