Taujėnai kraštiečių kūryboje

Vasario 23 d. vykusiame nuotoliniame renginyje „Taujėnai kraštiečių kūryboje“ buvo kalbama apie Taujėnų miestelio praeitį, jame gyvenusius  žmones, kurie garsina savo kraštą.

Netradicinėje  pamokoje  dalyvavo nemažai I-IV g. klasių mokinių, klasių auklėtojai ir mokytojai, direktorė ir direktorės pavaduotoja. Visiems šis nedidelis renginukas labai patiko, pristatymas buvo labai sumaniai ir įdomiai sugalvotas, todėl nebuvo nuobodu klausytis. Buvo patenkinti ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, administracija. Visiems buvo įdomu pasiklausyti apie mažiau žinomus žmones, bet nusipelniusius pripažinimo. Labai džiugu, kad į nuotolinius renginius pakviečia ne tik svečiai, bet ir mūsų gimnazijos mokiniai.

Urtė Rydolytė, I g. klasė