Gimnazijos kroso varžybos

Fizinio aktyvumo skatinimui, gimnazijoje vyksta sportiniai renginiai. Spalio mėnuo buvo skirtas bėgimui. Kroso varžybose dalyvavo 5 – III g. klasių mokiniai. Jaunučių grupėje 800 m greičiausiai įveikė ir pirmąją vietą iškovojo penktokas Augantas Jackūnas, antras finišavo šeštokas Vakaris Kačkus, trečias – septintokas Aušvydas Jackūnas.

500 m bėgime mergaičių grupėje nugalėjo šeštokė Akvilė Skrebūnaitė,  antrąją vietą iškovojo penktokė Miglė Totilaitė, trečiąją – šeštokė Vakarė Bareckaitė. Jaunių grupėje 1000 m bėgime pirmąją vietą iškovojo II g. klasės mokinys Armandas Želnys, antras finišavo I g. klasės mokinys Simonas Pokštas, trečias – II g. klasės mokinys Marius Auglys. 500 m merginų grupėje nugalėjo II g. klasės mokinė Ieva Sabulytė, antrą finišavo I g. klasės mokinė Austėja Jackūnaitė, trečia – I g. klasės mokinė Erika Tauginaitė. Visi prizininkai apdovanoti medaliais. 

Fizinio ugdymo mokytojas Regimantas Verbickas