El. p.: mokykla @ taujenai.ukmerge.lm.lt, tel.: +370 34045125

Projektas „Žiemos pasaka“

Gruodžio 20-23 d. gimnazijos pradinių klasių mokiniai vykdė trumpalaikį projektą „Žiemos pasaka“. Kartu savo projektines veiklas vykdė ikimokyklinės ugdymo grupės ir jungtinės ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiai.

Pirmąją projekto dieną pradinių klasių mokiniai kūrė ir rašė kalėdinius sveikinimus draugams, JIUG vaikučiai klausėsi pasakų apie žiemą ir Kalėdas, kurias sekė mokytojos J. Daniūnienė ir R. Kiaušinienė o patys mažiausieji IUG vaikučiai ruošėsi kalėdinio rytmečio šventei.

Kitą dieną mokiniai žaidė kalėdinius žaidimus, žaisdami patyrė daug džiugių emocijų, JIUG ir IUG grupės vaikučiams vyko Kalėdinė šventė

Sekančią dieną mokiniai prisiminė kalėdinius papročius ir tradicijas, įdomių burtų sugalvojo mokytojos, žiūrėjo kalėdinius filmukus. Labiausiai mokinius sudomino edukacinė popietė „Kalėdinė pasaka“  Vaikučiai patys gamino ir kepė riestainius, savo darbu buvo labai patenkinti.