El. p.: mokykla @ taujenai.ukmerge.lm.lt, tel.: +370 34045125

Bendradarbiavimo pamoka

Jau antrus metus mūsų gimnazijos 3 klasės mokiniai su mokytoja Lina Krikštaponiene dalyvauja Didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje, skirtoje Vasario 16-ajai paminėti. Šiais metais vasario 11 dieną bendrai pamokai vėl susijungė su Kalvarijos savivaldybės Jungėnų pagrindinės mokyklos  ketvirtokais bei pasikvietė naujų draugų iš Rokiškio mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ Kavoliškio skyriaus.

Mokiniai vieni kitus pasveikino,  pristatė savo kraštą. Rokiškio mokinukai paskaitė savos kūrybos eilėraščių apie Lietuvą, klasių atstovai skaitė kūrinius savo krašto tarme. Sužinojo, kuo ypatinga ir svarbi yra Vasario 16 diena Lietuvai, žinias pritaikė žaisdami „Kahoot“ viktoriną „Ką žinai apie Vasario 16-ąją?“. Naudodami tik trispalvės spalvas su siūlu piešė piešinius Lietuvai ir dalinosi savo darbais. Mentimeter aplinkoje rašė savo mintis „Kas man yra laisvė?“. Buvo įdomu dalyvauti bendroje pamokoje ir kartu su naujais draugais švęsti Lietuvos gimtadienį.

Previous Article

Next Article