Vasario 16-osios bėgimas

Vasario 16 d. 12.00 val. Ukmergėje moksleiviams vyko bėgimas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Trijų kilometrų bėgime „Ukmergės miškų urėdija – Ukmergės centrinis stadionas“ dalyvavo trisdešimt penki moksleiviai. Taujėnų gimnazijai atstovavo šešiolika mokinių.

Tarp merginų pirmąją vietą iškovojo Taujėnų gimnazijos 6 klasės mokinė Stasė Padolskytė, antrąją vietą – „Šilo“ progimnazijos mokinė Upė Oganauskaitė, trečiąją vietą – Taujėnų gimnazijos II g. klasės mokinė Urtė Rydolytė. Vaikinų bėgimo finišo tiesiojoje užvirė atkakli kova tarp Taujėnų gimnazijos mokinių Pijaus ir Simono.  Pirmąją vietą iškovojo II g. klasės mokinys Pijus Bagdonas, 0,9 sek. aplenkęs antrą likusį I g. klasės mokinį Simoną Karolį Pokštą. Trečias finišavo „Šilo“ progimnazijos mokinys Pijus Pakštaitis. Visus prizininkus apdovanojo administracijos direktorius Darius Varnas ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas. Visiems bėgimo dalyviams įteikti atminimo medaliai.

Fizinio ugdymo mokytojas Regimantas Verbickas