Šokio diena

Šokis nuo senų laikų yra pripažintas kaip ypatinga kūno išraiška, nes buvo tikima, kad galima gydyti šokio terapija. Pirmieji tokie „terapeutai“ buvo šamanai. Jie turėjo specialius šokius, kurie padėdavo žmogui atsipalaiduoti, panaikindavo fizinę ir psichinę įtampą. Neveltui yra sakoma, kad kūnas – tai sielos veidrodis. Jį reikia tobulinti ir prižiūrėti. Šokis geriausiai išreiškia jausmus, kiekvieną kūno judesį, ritmiškai judantį pagal muziką.

Gimnazijos mokiniai, NVŠ „Šokis — kūno ir sielos harmonija nariai“ balandžio 29 dieną minėjo tarptautinę šokio dieną. Pertraukų metu, mokykloje ir lauke, mokiniai šoko išmoktus smagius šokius. Taip pat minėti šią dieną šokėjai vyko į Ukmergę, kartu su kitų Ukmergės mokyklų šokėjais sušoko tris išmoktus šokius.

Mokytoja Jurgita Padolskienė