Renginys ,,Augu skaitydamas“

Gegužės 26 d. gimnazijos bibliotekininkė Genė Baronienė pakvietė 1 – 4 pradinių klasių mokinius į renginį „Augu skaitydamas“. Mokiniai burtų keliu buvo suskirstyti į keturias komandas.

Tuomet jų laukė pirmoji užduotis – sugalvoti savo komandai pavadinimą ir prisijungti prie žaidimo „Kahoot!“. Tarp komandų vyko atkakli kova atpažįstant knygų veikėjus, autorius, iliustracijas. Antroji užduotis sekėsi sunkiau, nes komandos turėjo sudėlioti dėlionę „Sudėk knygos viršelį“. Iki galo gerai atlikti užduotį pavyko tik vienai komandai. Po šios užduoties komandoms reikėjo suvaidinti pasakos ištrauką be žodžių, o kitos komandos turėjo atspėti pasakos pavadinimą. Nedrąsu buvo lipti į sceną ir prieš visus vaidinti trumpą vaizdelį. Po užduočių vyko geriausių klasės skaitytojų apdovanojimai. Jais tapo Kristupas Stoškus (1 kl.), Viltė Daniūnaitė (2 kl.), Rugilė Stackevičiūtė (3 kl.) ir Odrė Samsonova (4 kl.). Renginio pabaigoje direktorė Loreta Zdanienė apibendrino rezultatus ir paskelbė nugalėtojus. III – antrąją vietą iškovojo „Debesėliai“, II – oji vieta atiteko 2 komandoms – „Mėlynėms“ ir „Avokadams“, o I – ąją vietą laimėjo „Skaitytojai“. Visos komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais.