Edukacinė išvyka

Kovo 3 d. III g. klasės mokiniai turėjo galimybę istorijos pamoką mokytis ne iš vadovėlių, o pamatant ir klausantis gyvų liudininkų prisiminimų. Gimnazistai dalyvavo Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo organizuotoje konferencijoje, skirtoje Kovo 11-ajai paminėti.

Renginį vedė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentė B. Valionytė ir Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo kanclerė I. Andrukaitienė. Nepriklausomybės Akto signatarai ir Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos nariai: M. Laurinkus, S. Pečeliūnas, I. Andrukaitienė, B. Valionytė, A. Abišala, J. Prapiestis, G. Šerkšnys, papasakojo mokiniams apie valstybės kūrimo problemas.

Po susitikimo Seimo rūmuose gimnazistai skambant Čiurlionio ir Mindaugo Urbaičio muzikai, trimatėje erdvėje žiūrėjo virtualios realybės filmą „Angelų takais“. O kur dar Vilniaus senamiestis ir jo architektūra, Signatarų namai ir Kaziuko mugės šurmulys.

Į pažinimą veda vienintelis kelias – veikla.