Pilietiškumo ugdymo diena ,,Ačiū Lietuvai“

Nors šventinis rytas buvo lietingas ir žvarbokas, Taujėnų gimnazijos mokiniai kartu su miestelio bendruomene susirinko prie Laisvės paminklo Taujėnų skvere švęsti Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Šventė prasidėjo Lietuvos Respublikos himnu, sveikinimo žodį tarė Taujėnų seniūnė Elvyra Tulušienė, prie paminklų mokiniai padėjo gėles. Dainuodami ir skanduodami šventės dalyviai nužygiavo į kultūros namus. Čia susirinkusius prasmingais žodžiais pasveikino gimnazijos direktorė Loreta Zdanienė ir prasidėjo koncertas ,,Lietuva—mūsų širdyse“. Šventę organizavo Taujėnų gimnazija kartu su Taujėnų seniūnija ir Taujėnų kultūros namais. Koncerte puikiai pasirodė mokinių ir suaugusiųjų kolektyvai, kuriems vadovauja  muzikos mokytoja Nijolė Janulienė ir šokių mokytoja Jurgita Padolskienė. Džiugu, kad bendra veikla vienija, skatina būti atsakingais Lietuvos piliečiais, suvokiančiais laisvės ir nepriklausomybės prasmę.