Edukacinė išvyka

Kovo 30 dieną gimnazijos 1 – 2 klasės mokiniai ir jų mokytojos nuvyko į Vilnių ir dalyvavo edukacijoje pagal kultūros pasą „Spalvų kodas – eksperimentai laboratorijoje“.

Edukacijos metu „Mėgintuvėlio“ laboratorijoje mokiniai patys savarankiškai eksperimentavo: dėvėjo apsauginius akinius, chalatus ir naudojosi tikrais cheminiais indais. Vaikai susipažino ir išbandė įdomiuosius chemijos eksperimentus: išbandė kietą anglies dioksidą, maišė įvairias spalvas, laikė ugnį rankose, pasigamino Lietuvos trispalvę vėliavą kolbutėse ir sužinojo, kodėl būtent šios spalvos buvo pasirinktos mūsų vėliavoje.

Po to pradinukai nuvyko į Gedimino pilį, į kurią pasikėlė keltuvu ir dalyvavo pažintinėje ekskursijoje. Mokiniai supažindino su Gedimino pilies istorijos įdomybėmis, Vilniaus pilių teritorijos raida ir sostinės istorija. Užlipę į Gedimino pilies bokšto aikštelę sužinojo įvairiausių istorijų apie unikalų Vilniaus senamiestį bei Lietuvos trispalvę, be kurios Gedimino pilies bokšto – neįsivaizduojame!

Po ekskursijos mokiniai apžiūrėjo Katedrą, Valdovų rūmus, pasivaikščiojo po Katedros aikštę.