Respublikinė teatro šventė

Balandžio 6 d. mūsų gimnazijoje vyko respublikinė teatro šventė, kurią organizavo jungtinės ikimokyklinio ugdymo ,,Pelėdžiukų” grupės mokytojos Jolanta Daniūnienė, Danutė Tatarūnienė ir muzikos vadovė Nijolė Janulienė. ,,Pelėdžiukų” grupės vaikai vaidino Selemono Paltanavičiaus ,,Vabzdžių karalių”, o mažieji ,,Pagrandukai” buvo zuikučiai.

Į šventę atvyko svečių, kurie taip pat buvo paruošę labai įdomius vaidinimus. Ukmergės vaikų lopšelio – darželio ,,Vaikystė” ikimokyklinio ugdymo ,,Šnekučių” grupė parodė ,,Kaip senelis ir senelė ropę rovė” (mokytoja Lina Auglienė), Ukmergės vaikų lopšelio – darželio ,,Žiogelis” priešmokyklinio ugdymo ,,Katinėlių” grupė vaidino ,,Kaip skruzdė vilką pamokė” (mokytojos Jadvyga Šmigelskienė, Dainora Vakarienė, muzikos vadovė Valentina Starkova), Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo ,,Smalsučių” grupės vaikai pristatė ,,Saldainių istoriją” (mokytoja Svetlana Kunauskienė). Vaikai buvo linksmai nusiteikę, drąsiai bendravo su renginio vedėjais Karlsonu, Mažyliu ir Freken Bok. Šventės pabaigoje gimnazijos direktorė Loreta Zdanienė padėkojo mažiesiems aktoriams už puikias emocijas žiūrovams, UŠPT metodininkė Rita Steponavičienė įteikė Padėkos raštus visoms mokytojoms. Už dovanas vaikams dėkojame ,,Rimi“ direktorei Genei Kaziūnienei, o už lauktuves organizatoriams seniūnei Elvyrai Tulušienei.