Lengvosios atletikos varžybos

Gegužės 26 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos finalinės varžybos. Sėkmingai jose dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai, kurie iškovojo keturias prizines vietas.

Rutulio stūmimo rungtyje antrą vietą iškovojo Simonas Pokštas, nedaug nuo Simono atsiliko ir trečią vietą iškovojo Teodoras Galvonas. 100 m. bėgime Emilija Puniškytė ir šuolio į tolį rungtyje Kamilė Žižytė iškovojo trečiąsias vietas. Nedaug iki medalio 400 m. bėgime pritrūko Austėjai Jackūnaitei, kuri finišavo ketvirtoje vietoje. Bę šių sportininkų varžybose dalyvavo Augustinas Mesonis, Marius Auglys, Pijus Bagdonas, Dovydas Sabulis, Iveta Alšauskaitė, Erika Tauginaitė, Gabrielė Kačkutė. Komandinėje įskaitoje berniukai iškovojo šeštą vietą, merginos – septintą vietą. Sveikiname.

Fizinio ugdymo mokytojas Regimantas Verbickas