Mokslo ir žinių diena

Gimnazijoje vėl suskambėjo mokyklinis skambutis, kviesdamas į naujus mokslo metus. Šventė vyko mokyklos kieme. Sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Loreta Zdanienė.

Gerų mokslo metų palinkėjo Ukmergės rajono savivaldybės tarybos atstovas Rolandas Janickas, Taujėnų seniūnė Elvyra Tulušienė, Taujėnų parapijos klebonas Laurynas Grikietis, gimnazijos rėmėja Genė Kaziūnienė, pirmokų mokytoja Lina Krikštaponienė. Gimnazijos pirmūnams ir aktyviems mokiniams buvo įteikti pagyrimo raštai. Nuskambėjus skambučiui abiturientai palydėjo pirmokus į klasę, kiti išsiskirstė į susitikimus su klasės auklėtojais. Po vasaros atostogų pailsėjusius mokinius mokykla pasitiko švari, jauki, šiek tiek atnaujinta. Rugsėjo 1-oji — puiki šventė, kai apgalvojame savo norus ir siekius. Tikėkimės, kad išsakyti linkėjimai išsipildys ir visiems šie mokslo metai bus sėkmingi.