Kalėdinis renginys

Gruodžio 16-22 d. pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis vykdė projektą „Kalėdų belaukiant“. Projektą pradėjo smagia išvyka į Ukmergę. Pažiūrėjo kalėdinę pasaką „Puota pas karalių“, pasišoko su Kalėdų seneliu, pasigrožėjo gražiai papuošta eglute. Nuo pirmadienio veiklos vyko mokykloje.

Mokiniai mokėsi deklamuoti eilėraščius, skaitė kūrinius apie žiemą, juos iliustravo. Nors lauke sniego ir nebeliko, žiemos žaidimus žaidė sporto salėje: popierinių gniūžčių karą, slidininkų lenktynes. Viktorinoje „Apie Kalėdas“ pakartojo bei sužinojo naujų advento ir Kalėdų papročių, tradicijų. Nepamokinės veiklos dienos metu parodė savo paruoštas programėles tėveliams. Dramos būrelio nariai parodė paruoštą spektakliuką. Kartu su tėveliais atliko smagias užduotis: statė ledo skulptūrą, smagiai dainavo dainų varžytuvėse, žaidė ratelį. Projektą užbaigė nuoširdžiais palinkėjimais artėjančių Kalėdų proga.